VESTUVĖS

Vestuvės – įsimintiniausia šeimos ir poros šventė. Siūlome suorganizuoti Jūsų šventę taip, kaip visada svajojote. Profesionaliai patarsime, pasidalinsime esama patirtimi ir suteiksime reikiamas konsultacijas. Pasirūpinsime reikiamomis paslaugomis ir tiekėjais, kurie jau yra išbandyti ir puikiai atlieka savo rolę vestuvių šventėje.

Gimtadienis – tai šventė, kurios laukiame kiekvienais metais. Mūsų įmonės tikslas yra įprasminti šią šventę dar originaliau, kokybiškiau ir įsimintiniau. Gimtadieniams siūlome – nemokamas konsultacijas, išskirtines erdves, lauko ir vidaus pramogas, renginių vedėjus, animatorius, DJ paslaugas, solistus. Pamirškite gimtadienio organizavimo rūpesčius ir patikėkite visa tai mūsų komandai!

GIMTADIENIAI

ĮMONIŲ VAKARĖLIAI

Įmonės vakarėlis – tai puiki proga padėkoti įmonės darbuotojams už puikų darbą. Gerai organizuotas įmonės vakarėlis yra puiki proga neformalioje aplinkoje pabendrauti darbuotojams, padėkoti jiems, ugdyti darbinius ar gyvenimiškuosius įgūdžius ir žinias. Personalo bendravimas ugdo darbuotojų lojalumą, padeda naujiems nariams lengviau įsilieti į kolektyvą, renkantis atitinkamas pramogas tokių renginių metu galima ugdyti darbuotojų motyvaciją ir padėti atsiskleisti jų sugebėjimams. Mūsų komanda siūlo – orientacines varžybas, komandos formavimo žaidimus, vakarėlių erdves, renginių vedėjus, DJ paslaugas, solistus, reikalingus techninius sprendimus, apšvietimą ir įgarsinimą.

Vasaris – abiturientams svarbus dėl ypatingo įvykio – lieka šimtas dienų iki egzaminų pradžios. Jam pradedama ruoštis iš anksto: rašomi renginio oficialiosios dalies scenarijai, statomi vaidinimai, tariamasi, kaip bus puošiamos salės ir klasės. Kitaip tariant, tai puiki proga moksleiviams parodyti savo kūrybingumą ir išmonę. SoundsGood.lt komanda jau 4 metus iš eilės pildo moksleivių norus skirtus tokio pobūdžio renginiams. Mūsų komanda yra jauna ir puikiai supranta ko nori moksleiviai. Patikėkite savo šimtadienio vakarėlio organizavimą profesionalams ir liksite nustebinti!

ŠIMTADIENIAI

KRIKŠTYNOS

Nusprendus krikštyti vaiką, tėvelių pečius neišvengiamai užgula krikštynų organizavimo rūpesčiai, ramybės neduoda klausimai „nuo ko viską pradėti“, „kaip nepamiršti kažko svarbaus“ ir pan. Planuojant krikštynas ir norint kad viskas eitųsi sklandžiai, būtinas tam tikras veiksmų eiliškumas, kurį sudaryti yra pasiruošusi mūsų komanda.

Jaunatviškumu pasižyminti mūsų komanda puikiai išmano ir žino, ko reikia tikram studentų vakarėliui. Organizuojant studentų šventes, svarbu akcentuoti bendravimą tarp studentų ir gerą nuotaiką. Mūsų komanda turi didelį bagažą patirties rengiant studentų šventes. Neįprastos, niekur nematytos erdvės, techniniai sprendimai, renginio išpildymas muzika ir renginio vedėju, Jums leis pasinerti į šventės apmosferą ir pamiršti visus organizavimo rūpesčius.

STUDENTŲ ŠVENTĖS

KONFERENCIJOS

Konferencijos užima pakankamai svarbią vietą šiuolaikiniame versle. Organizuota konferencija gali atnešti didelę sėkmę tiek įmonės veikloje, tiek darbuotojų darbo kokybėje. Galime suorganizuoti tinkamą ir išliekamąją vertę turinčią konferenciją jūsų įmonei. Vietos parinkimas, scenarijus, kliento vizijos – mūsų darbo dalis, kurią garantuojame aukšta kokybe.

Mūsų įmonės sukaupta patirtis gali padėti Jums suorganizuoti parodą su naujais ir originaliais sprendimais. Vietos parinkimas, orginali reklaminė parodos sklaida, bilietų pardavimas, visos reikalingos konstrukcijos Jūsų parodai. 

PARODOS

KONCERTAI

Koncertų organizavimas atsakingas procesas. Mūsų patirtis ir bendradarbiavimas su didžiausiomis įmonėmis leidžia pasiūlyti geriausią paslaugų paketą jūsų koncertui. Reklaminiai sprendimai, bilietų pardavimas, scenos pastatymas ar grupės pageidavimų išpildymas mūsų komandai nesvetimas. 

Kiekviena diena yra kaip šventė. Tad jeigu ruošiaties organizuoti šventę leiskite mūsų komandai tapti jūsų svarbios šventės dalimi ir suteikti Jums tik gerų emocijų ir potyrių. Organizuojame betkokio pobūdžio šventes, tad laukiame jūsų užklausų jau dabar!

KITOS ŠVENTĖS